63. Herrarmbandsur, Omega, 1950-tal

Stål. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Urtavla med mindre fläckar. Bruksslitage. (Diameter 32mm)

Varunr 323247

27 September 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 500 SEK2 00 SEK3 00 SEK

1 500 SEK2020-09-27 11:57
1 400 SEK2020-09-27 10:45
1 300 SEK2020-09-25 17:42
1 200 SEK2020-09-25 11:12
1 100 SEK2020-09-24 20:43
600 SEK2020-09-25 08:15
150 SEK2020-09-24 20:49
100 SEK Startpris

2020-09-27 Månadsauktion , Söndag 27 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms