65. Karin Olsson (1928-2006)

Olja på duk, med monterad morot av konstmassa. Landskap. Signerad. (77x51)

Varunr 322392

27 September 2020 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 2 100 SEK3 00 SEK4 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 100 SEK2020-09-27 10:44
2 000 SEK2020-09-24 22:23
1 600 SEK2020-09-24 22:07
100 SEK2020-09-24 21:04
100 SEK Startpris

2020-09-27 Månadsauktion , Söndag 27 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms