68. Låda med skjutlock, allmoge, daterad 1837

Originalmålning. Listskador. (44x29)

Varunr 323504

27 September 2020 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 1 100 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

1 100 SEK2020-09-27 12:05
1 000 SEK2020-09-27 12:04
850 SEK2020-09-27 11:45
750 SEK2020-09-27 11:26
400 SEK2020-09-26 13:26
300 SEK2020-09-25 21:26
250 SEK2020-09-25 23:26
100 SEK Startpris

2020-09-27 Månadsauktion , Söndag 27 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms