71. Gunnar Kalles

Träskuren och bemålad figur. Signerad och daterad 2000. (Höjd 25,5)

Varunr 323238

27 September 2020 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 5 200 SEK21 00 SEK22 00 SEK

5 200 SEK2020-09-27 11:58
5 200 SEK2020-09-27 12:00
2 400 SEK2020-09-27 11:46
2 100 SEK2020-09-27 08:12
1 700 SEK2020-09-25 21:37
1 600 SEK2020-09-26 10:03
1 100 SEK2020-09-25 14:33
1 000 SEK2020-09-25 12:20
750 SEK2020-09-25 07:58
100 SEK Startpris

2020-09-27 Månadsauktion , Söndag 27 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms