1. Allmogemålning, daterad 1827

Målning på papper. Bröllopet i Cana. Färgslitage, veck, lagningar. (57x124)

Varunr 324628

18 Oktober 2020 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 13 000 SEK9 00 SEK10 00 SEK

8 400 SEK2020-10-18 12:03
8 200 SEK2020-10-18 12:04
6 600 SEK2020-10-18 11:52
5 000 SEK2020-10-18 11:48
4 200 SEK2020-10-17 18:52
4 000 SEK2020-10-18 00:18
3 600 SEK2020-10-17 14:15
2 700 SEK2020-10-16 21:12
2 600 SEK2020-10-16 20:55
350 SEK2020-10-16 09:42
250 SEK2020-10-16 09:28
150 SEK2020-10-16 08:59
100 SEK Startpris

2020-10-18 Månadsauktion , Söndag 18 oktober Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms