12. Jardiniere, empire, 1800-talets början

Brännförgylld brons. Med dekor av girlanger, ornamenterade fötter. Insats i zink. Mindre repor och fläckar. (Höjd 15, längd 28)

Varunr 324158

18 Oktober 2020 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 7 000 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

6 200 SEK2020-10-17 10:59
6 000 SEK2020-10-17 10:43
4 600 SEK2020-10-16 13:13
1 600 SEK2020-10-16 11:58
1 100 SEK2020-10-15 20:32
950 SEK2020-10-15 22:24
550 SEK2020-10-15 21:42
250 SEK2020-10-15 21:05
100 SEK Startpris

2020-10-18 Månadsauktion , Söndag 18 oktober Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms