14. Fickur i 14k, 1900-talets första hälft

Savonett. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Boett med repor. (Diameter 50mm, vikt 82,1g.)

Varunr 324183

18 Oktober 2020 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 5 200 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

5 200 SEK2020-10-15 20:32
5 000 SEK2020-10-18 11:30
4 600 SEK2020-10-17 22:07
4 000 SEK2020-10-17 14:48
2 000 SEK2020-10-16 16:13
1 100 SEK2020-10-16 07:29
300 SEK2020-10-16 02:54
100 SEK Startpris

2020-10-18 Månadsauktion , Söndag 18 oktober Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms