18. Erland Cullberg (1931-2012)

Olja på duk, figurkomposition. Signerad. Uppklistrad på pannå. (63x91)

Varunr 324585

18 Oktober 2020 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 5 600 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

5 600 SEK2020-10-16 06:52
5 400 SEK2020-10-18 11:18
4 600 SEK2020-10-16 17:39
4 200 SEK2020-10-16 15:02
2 600 SEK2020-10-16 10:54
1 000 SEK2020-10-15 22:25
750 SEK2020-10-15 23:27
500 SEK2020-10-15 20:42
500 SEK2020-10-15 21:13
100 SEK Startpris

2020-10-18 Månadsauktion , Söndag 18 oktober Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms