34. Kandelabrar ett par, oskarianska, 1800-talets slut

Bronserad metall och svart sten. För fem ljus vardera. Behängda med prismor. Något sneda ljusarmar, prismor bl.a. med skador. (Höjd 55)

Varunr 325697

18 Oktober 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK 3 200 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

3 200 SEK2020-10-18 11:40
3 000 SEK2020-10-17 12:31
2 500 SEK2020-10-17 22:09
2 000 SEK2020-10-17 17:40
1 200 SEK2020-10-17 06:41
800 SEK2020-10-16 11:29
600 SEK2020-10-16 17:53
500 SEK2020-10-15 23:19
450 SEK2020-10-15 22:47
400 SEK2020-10-15 21:35
100 SEK2020-10-15 19:54
100 SEK Startpris

2020-10-18 Månadsauktion , Söndag 18 oktober Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms