44. Brosch i sterlingsilver, Wiwen Nilsson, 1973

Föreställande fisk. Signerad. Repor. (Längd 55mm)

Varunr 324402

18 Oktober 2020 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 4 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

4 000 SEK2020-10-16 17:01
3 800 SEK2020-10-05 18:22
1 700 SEK2020-10-16 08:46
250 SEK2020-10-15 23:24
150 SEK2020-10-15 23:13
100 SEK Startpris

2020-10-18 Månadsauktion , Söndag 18 oktober Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms