47. Teburk med lock, silver, Kina, 1900-talets första del

Med rik reliefdekor av körsbärsträd. Stämplad bl.a. "WH". (Höjd 12, vikt 251g.)

Varunr 324824

18 Oktober 2020 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 8 200 SEK15 00 SEK16 00 SEK

8 200 SEK2020-10-18 11:57
8 000 SEK2020-10-18 12:05
4 400 SEK2020-10-18 12:00
4 000 SEK2020-10-18 11:57
3 200 SEK2020-10-18 10:58
2 900 SEK2020-10-18 11:48
2 500 SEK2020-10-17 18:43
1 800 SEK2020-10-17 19:36
1 400 SEK2020-10-15 23:24
1 300 SEK2020-10-15 23:14
1 200 SEK2020-10-15 22:26
1 100 SEK2020-10-15 20:41
1 000 SEK2020-10-15 19:55
100 SEK Startpris

2020-10-18 Månadsauktion , Söndag 18 oktober Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms