48. Okänd konstnär, 1700-tal

Olja på duk, porträtt av Isaac Schmidt. Osignerad. Retuscher, krackelering, färgsläpp, smärre veck. (91x67)

Varunr 325889

18 Oktober 2020 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 2 300 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

2 100 SEK2020-10-18 10:41
2 000 SEK2020-10-18 11:12
950 SEK2020-10-18 09:34
800 SEK2020-10-17 22:11
200 SEK2020-10-16 17:54
100 SEK Startpris

2020-10-18 Månadsauktion , Söndag 18 oktober Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms