5. Champagneglas 15st, "Nobel", Gunnar Cyrén för Orrefors

Med förgylld dekor. Etikettmärkta, stämplade. (Höjd 22)

Varunr 324139

18 Oktober 2020 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 8 000 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

8 000 SEK2020-10-18 08:06
7 800 SEK2020-10-18 11:52
7 400 SEK2020-10-18 10:04
6 200 SEK2020-10-17 22:42
5 400 SEK2020-10-16 16:59
4 400 SEK2020-10-16 07:44
4 000 SEK2020-10-16 01:39
2 300 SEK2020-10-16 00:38
1 700 SEK2020-10-15 23:34
1 300 SEK2020-10-15 21:49
700 SEK2020-10-15 21:10
100 SEK Startpris

2020-10-18 Månadsauktion , Söndag 18 oktober Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms