50. Veikko Keränen (f.1935)

Skulptur i brons. Signerad och numrerad 3/5. Sockel av marmor. (Total höjd 21)

Varunr 324009

18 Oktober 2020 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 5 400 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

4 400 SEK2020-10-18 11:58
4 200 SEK2020-10-18 11:59
3 400 SEK2020-10-18 11:14
2 500 SEK2020-10-17 22:11
2 000 SEK2020-10-17 18:35
1 600 SEK2020-10-17 14:23
1 200 SEK2020-10-15 23:35
750 SEK2020-10-16 07:18
200 SEK2020-10-15 21:57
150 SEK2020-10-15 23:25
100 SEK Startpris

2020-10-18 Månadsauktion , Söndag 18 oktober Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms