58. Okänd konstnär, 1800-tal

Olja på duk, figurscen. Osignerad. (59x44)

Varunr 325659

18 Oktober 2020 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 2 900 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

2 500 SEK2020-10-18 06:26
2 400 SEK2020-10-18 11:51
1 500 SEK2020-10-18 10:17
1 200 SEK2020-10-16 16:12
1 000 SEK2020-10-16 21:40
300 SEK2020-10-16 09:06
300 SEK2020-10-16 09:46
100 SEK2020-10-15 21:03
100 SEK Startpris

2020-10-18 Månadsauktion , Söndag 18 oktober Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms