8. Bestickuppsättning i silver, "Sachsisk", Cohr, Danmark

Bordsgafflar 10st, bordsknivar 10st, dessertskedar 10st, smörgåsknivar 5st, smörgåsgafflar 5st, smörknivar 2st samt serveringsbestick 9st. Knivar och salladsbestick med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Bordsknivarnas längd 22, vikt exklusive knivar 1040g., knivarnas vikt 1150g.)

Varunr 325576

18 Oktober 2020 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK 8 600 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

8 600 SEK2020-10-18 05:15
8 400 SEK2020-10-18 09:58
8 000 SEK2020-10-18 07:38
6 600 SEK2020-10-18 07:13
5 400 SEK2020-10-17 09:43
5 000 SEK2020-10-16 20:27
3 400 SEK2020-10-16 15:48
600 SEK2020-10-15 23:06
100 SEK Startpris

2020-10-18 Månadsauktion , Söndag 18 oktober Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms