9. Johan Krouthén (1858-1932)

Olja på duk, landskap med stuga. Signerad och daterad 1919. (79x110)

Varunr 325335

18 Oktober 2020 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 49 000 SEK20 00 SEK21 00 SEK

44 500 SEK2020-10-18 11:58
44 000 SEK2020-10-18 12:03
35 500 SEK2020-10-18 10:48
30 000 SEK2020-10-18 10:52
20 000 SEK2020-10-17 23:32
14 500 SEK2020-10-17 22:42
9 400 SEK2020-10-16 14:11
9 000 SEK2020-10-16 14:04
8 000 SEK2020-10-16 13:39
5 200 SEK2020-10-16 08:30
2 000 SEK2020-10-16 06:31
500 SEK2020-10-16 01:09
400 SEK2020-10-16 00:39
200 SEK2020-10-15 22:25
100 SEK2020-10-15 21:44
100 SEK Startpris

2020-10-18 Månadsauktion , Söndag 18 oktober Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms