17. Herrarmbandsur, Rolex, Oyster Perpetual, Submariner, ca.1967

Automatisk. Boett och armband i rostfritt stål. Caliber 1520. Referensnummer 5513. Serienummer 1580761. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Intyg från Tofts Ur och Urtid, medföljer. Bruksslitage, repor, visarens centerparti med rostfläck. (Bredd inklusive krona 45mm)

Varunr 327516

8 November 2020 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 78 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK

78 000 SEK2020-11-08 12:05
78 000 SEK2020-11-08 12:08
77 000 SEK2020-11-08 12:04
66 500 SEK2020-11-08 12:00
54 000 SEK2020-11-08 09:06
53 500 SEK2020-11-07 02:28
53 000 SEK2020-11-07 00:18
52 500 SEK2020-11-06 21:28
52 000 SEK2020-11-06 19:11
49 500 SEK2020-11-03 13:44
47 000 SEK2020-11-06 00:06
45 000 SEK2020-11-05 21:18
34 500 SEK2020-11-05 21:06
25 500 SEK2020-11-05 19:44
1 100 SEK2020-11-05 19:33
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms