21. Skulptur, Bertil Vallien för Kosta Boda

Svart glasmassa med förgylld dekor. Provarbete. Signerad. (Höjd 25)

Varunr 327685

8 November 2020 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 2 500 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

2 500 SEK2020-11-08 11:58
2 400 SEK2020-11-08 11:50
2 000 SEK2020-11-08 07:42
1 800 SEK2020-11-08 09:11
1 200 SEK2020-11-07 21:11
1 000 SEK2020-11-07 18:21
600 SEK2020-11-05 20:56
250 SEK2020-11-05 21:24
150 SEK2020-11-05 20:19
100 SEK2020-11-05 20:13
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms