22. Väggfält, allmoge, 1800-tal

Målad på väv. I sex sektioner. Med dekor av blomster och girlanger. Lagningar, retuscher, hål, färgslitage. (Höjd 145, totallängd ca.620)

Varunr 327802

8 November 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK 15 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

9 400 SEK2020-11-08 12:06
9 200 SEK2020-11-08 09:31
4 600 SEK2020-11-07 08:41
4 000 SEK2020-11-06 23:29
3 000 SEK2020-11-05 23:19
1 500 SEK2020-11-05 22:53
1 400 SEK2020-11-05 19:34
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms