23. Dalmålning, Mats Olof Andersson, Boda, 1800-tal

Målning på papper. Biblisk scen. Slitage, fläckar, ställvis med färgbortfall, mindre hål. (94x105)

Varunr 326920

8 November 2020 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 15 000 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

12 000 SEK2020-11-08 11:02
12 000 SEK2020-11-08 11:18
9 000 SEK2020-11-08 10:12
5 200 SEK2020-11-08 08:10
4 800 SEK2020-11-07 20:12
3 000 SEK2020-11-06 23:28
2 500 SEK2020-11-07 10:15
2 200 SEK2020-11-05 19:34
150 SEK2020-11-05 21:57
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms