24. Skulptur, "Ruudan", Kaj Franck, Nuutajärvi Notsjö, daterad 56

Konstglas. Signerad, etikettmärkt. Enstaka repor. (Längd 21)

Varunr 327305

8 November 2020 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 10 500 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

10 500 SEK2020-11-08 11:52
10 000 SEK2020-11-08 11:55
7 000 SEK2020-11-07 22:41
6 000 SEK2020-11-07 12:28
3 800 SEK2020-11-05 20:52
2 800 SEK2020-11-06 08:21
1 500 SEK2020-11-06 06:43
250 SEK2020-11-05 23:34
100 SEK2020-11-05 20:13
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms