25. Karl Mårtens (f.1956)

Färglitografi, fågel. Signerad och numrerad. Inramad. (31x31)

Varunr 326223

8 November 2020 12:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 2 100 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 000 SEK2020-11-07 20:26
2 000 SEK2020-11-08 11:57
1 500 SEK2020-11-07 17:27
850 SEK2020-11-07 20:22
700 SEK2020-11-06 16:38
650 SEK2020-11-06 06:36
500 SEK2020-11-05 22:36
200 SEK2020-11-05 22:37
100 SEK2020-11-05 20:08
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms