28. Ljusstake, Hilma Persson Hjelm för Rörstrand, 1900-talets början

Med handmålad dekor. Dansande kvinnor. För ett ljus. Mindre krackelering. (Höjd 25,5)

Varunr 326919

8 November 2020 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 2 600 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

2 600 SEK2020-11-07 23:12
2 500 SEK2020-11-08 11:17
2 100 SEK2020-11-06 22:54
1 300 SEK2020-11-06 18:56
550 SEK2020-11-06 14:57
450 SEK2020-11-05 20:23
250 SEK2020-11-05 20:00
200 SEK2020-11-05 19:56
150 SEK2020-11-05 19:44
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms