3. Dalahäst, 1800-tal

Träskuren och bemålad. Hårt färgslitage, ytskada. (Höjd 21)

Varunr 326431

8 November 2020 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK 4 200 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

4 200 SEK2020-11-08 09:57
4 000 SEK2020-11-07 21:07
3 200 SEK2020-11-07 18:27
1 700 SEK2020-11-06 14:28
700 SEK2020-11-06 11:13
550 SEK2020-11-06 09:31
500 SEK2020-11-05 22:18
500 SEK2020-11-05 22:57
300 SEK2020-11-05 22:31
150 SEK2020-11-05 21:07
100 SEK2020-11-05 19:43
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms