35. Skål och vas, Berndt Friberg, Gustavsberg studio

Glaserat stengods. Signerade. Tillverkningsdefekter, repor. (Höjd 4-14,5)

Varunr 326111

8 November 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 4 200 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

4 200 SEK2020-11-08 11:58
4 000 SEK2020-11-08 12:06
3 200 SEK2020-11-08 10:37
2 800 SEK2020-11-05 23:23
2 600 SEK2020-11-07 02:58
2 400 SEK2020-11-05 21:04
100 SEK2020-11-05 20:16
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms