40. Ölgås, allmoge, daterad 1831

Bemålad. Skulpterat handtag. Senare bemålning, färgbortfall, handtag med lagning. (Höjd 22, längd 43)

Varunr 326781

8 November 2020 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 7 400 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

4 800 SEK2020-11-08 11:54
4 600 SEK2020-11-07 08:18
4 000 SEK2020-11-06 13:42
3 400 SEK2020-11-06 23:29
3 000 SEK2020-11-05 21:58
2 700 SEK2020-11-06 08:01
700 SEK2020-11-05 23:09
450 SEK2020-11-05 21:46
150 SEK2020-11-05 21:10
100 SEK2020-11-05 19:34
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms