44. Fat, Guido Gambone, Italien, 1950/60-tal

Glaserad keramik. Med handmålad dekor. Signerad. Krackeleringar, kant med glasyrbortfall. (25x25,5)

Varunr 326851

8 November 2020 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 2 100 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

2 100 SEK2020-11-08 12:00
2 000 SEK2020-11-08 11:59
1 700 SEK2020-11-08 10:53
1 600 SEK2020-11-08 09:58
1 000 SEK2020-11-08 09:27
850 SEK2020-11-08 07:37
650 SEK2020-11-08 07:40
550 SEK2020-11-07 23:49
450 SEK2020-11-07 02:59
350 SEK2020-11-06 20:08
300 SEK2020-11-06 14:46
100 SEK2020-11-05 21:53
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms