53. Lodur, allmoge, 1800-talets första hälft

Originalmålning. Med skuren dekor av draperi och blomster. Lod, pendel och nyckel saknas. Färgslitage, torrspricka. (Höjd 67)

Varunr 327032

8 November 2020 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 6 400 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

6 400 SEK2020-11-08 07:39
6 200 SEK2020-11-07 04:09
4 400 SEK2020-11-07 12:46
3 000 SEK2020-11-07 10:52
2 600 SEK2020-11-06 19:35
2 500 SEK2020-11-06 10:01
2 000 SEK2020-11-06 17:34
1 200 SEK2020-11-05 23:21
950 SEK2020-11-05 19:57
100 SEK2020-11-05 19:48
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms