55. Bengt Åberg (f.1941)

Olja på duk, fåglar och träd. Signerad. (60x50)

Varunr 326611

8 November 2020 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 2 700 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 700 SEK2020-11-08 11:59
2 600 SEK2020-11-07 18:34
2 500 SEK2020-11-06 19:47
700 SEK2020-11-05 20:53
300 SEK2020-11-05 21:25
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms