7. Cigarettetui i 14k, Pyotr Petrov, Moskva, 1900-talets början

Rektangulär form. Låsknapp med infattad blå sten. Stämplad. (9,5x7,5, vikt 143,3g.)

Varunr 326985

8 November 2020 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 35 500 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

35 500 SEK2020-11-07 20:14
35 000 SEK2020-11-08 08:49
33 000 SEK2020-11-06 16:23
15 000 SEK2020-11-06 08:17
9 400 SEK2020-11-06 08:06
1 500 SEK2020-11-05 20:27
500 SEK2020-11-05 19:24
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms