9. Dalmålning, Mats Anders Olsson, Boda, daterad 1867

Målning på papper. Biblisk scen. Senare monterad. Slitage, fläckar, hål. (95x112)

Varunr 326825

8 November 2020 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 10 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

10 000 SEK2020-11-08 11:01
9 800 SEK2020-11-08 11:46
8 000 SEK2020-11-08 10:19
5 000 SEK2020-11-08 08:11
4 800 SEK2020-11-06 09:54
2 500 SEK2020-11-07 16:09
2 100 SEK2020-11-05 19:33
150 SEK2020-11-05 21:49
100 SEK Startpris

2020-11-08 Månadsauktion, Söndag 8 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12,00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms