Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "Yttersta skäret". Signerad i blyerts. I plåten signerad och daterad 1913. Inramad. (18x24,5)

Varunr 328955

Auktionen startar om
4 dagar 1 tim
6 December 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-12-06 Månadsauktion, Söndag 6 december Kl.12.00, Borlänge

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Andra populära objekt