Dalmålning, Mats Anders Olsson, Boda, daterad 1851

Målning på papp, biblisk scen. Uppklistrad på pannå. Lagningar, renoverad. (92x105)

Varunr 328596

Auktionen startar om
4 dagar 1 tim
6 December 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-12-06 Månadsauktion, Söndag 6 december Kl.12.00, Borlänge

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Andra populära objekt