265. Ljusstakar ett par, empir-stil, 1800-tal

Förgylld mässing. Fötter med dekor av vindruvsklasar. En ljusmanschett med mindre bristning. (H.22,5)

Varunr 138884

27 Oktober 2013

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 1 200 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 1000-1500 SEK

1 200 SEK2013-10-27 12:25
1 100 SEK2013-10-27 11:42
1 000 SEK2013-10-27 10:18
550 SEK2013-10-10 12:10
175 SEK2013-10-21 17:08
125 SEK2013-10-19 21:21
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms