278. Bestickservisdelar 48 delar, Gense, "Focus De Luxe", 1950/60-tal

Matskedar 12st, matknivar 12st, matgafflar 12st, kaffeskedar 11st samt såsslev. Bruksslitage.

Varunr 137428

27 Oktober 2013

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 2 200 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 1500 SEK

2 200 SEK2013-10-27 11:47
2 100 SEK2013-10-27 10:15
2 000 SEK2013-10-27 11:17
1 200 SEK2013-10-27 09:59
900 SEK2013-10-26 17:37
850 SEK2013-10-23 21:32
850 SEK2013-10-24 23:41
800 SEK2013-10-22 23:06
450 SEK2013-10-20 20:26
175 SEK2013-10-20 06:24
150 SEK2013-10-19 20:41
150 SEK2013-10-20 00:37
100 SEK2013-10-19 19:39
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms