48. Gästabudskniv, 17/1800-tal

Skaft i mässing, med dekor av drakhuvud. Med utdragbar gaffel. Blad i järn med graverade monogram. Bruksslitage. Bladet något anlupet. (L.20)

Varunr 138046

27 Oktober 2013

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 2 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 300 SEK2013-10-27 10:58
1 200 SEK2013-10-21 18:58
1 100 SEK2013-10-21 09:34
700 SEK2013-10-19 19:47
650 SEK2013-10-21 08:41
300 SEK2013-10-20 18:05
225 SEK2013-10-19 19:26
200 SEK2013-10-19 18:53
125 SEK2013-10-19 19:08
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms