576. Bultlås i järnsmide, 1700-tal

Med nyckel. Slitage, smärre rost. (L.20)

Varunr 138917

27 Oktober 2013

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK 2 800 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 600 SEK2013-10-27 11:59
1 500 SEK2013-10-27 15:11
950 SEK2013-10-27 11:46
750 SEK2013-10-25 19:32
700 SEK2013-10-24 22:42
550 SEK2013-10-19 20:10
550 SEK2013-10-20 09:34
200 SEK2013-10-19 18:54
175 SEK2013-10-19 19:18
125 SEK2013-10-19 19:04
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms