589. Bemålad plåtbricka, 1800-tal

Svart fond, förgylld och bronserad bård. Med motiv av stadsbild. Repor. (L.77)

Varunr 136491

27 Oktober 2013

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 850 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 1000 SEK

850 SEK2013-10-27 11:36
800 SEK2013-10-27 11:31
650 SEK2013-10-27 11:31
500 SEK2013-10-27 10:48
475 SEK2013-10-26 20:44
425 SEK2013-10-26 21:46
300 SEK2013-10-26 09:18
125 SEK2013-10-22 15:16
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms