592. Pingla i malm, daterad 1833

Med text "JONAS ERS SON I LEKSAND OCK PLINSBERG". Med handtag i järn. Slitage. (H.11)

Varunr 135117

27 Oktober 2013

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 1 800 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 800 SEK2013-10-27 09:49
1 700 SEK2013-10-27 14:39
1 200 SEK2013-10-26 12:44
1 100 SEK2013-10-18 15:03
475 SEK2013-10-19 20:38
325 SEK2013-10-19 19:42
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms