594. Gästabudsknivar 2st, 17/1800-tal

Med skaft i mässing. Bl.a. med dekor av drakhuvud. Slitage. (Utfälld L.13,5-15)

Varunr 135118

27 Oktober 2013

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 2 500 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 700 SEK2013-10-18 15:19
1 600 SEK2013-10-19 20:12
500 SEK2013-10-19 18:58
300 SEK2013-10-19 18:54
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms