598. Eldhundar ett par, 1800-tal

Förgylld brons. Med dekor av urna, pinjekottar och flammor. Förgyllningsslitage. (H.28, L.24)

Varunr 138907

27 Oktober 2013

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 900 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 2500 SEK

1 900 SEK2013-10-27 11:29
1 800 SEK2013-10-23 15:24
1 700 SEK2013-10-10 14:41
850 SEK2013-10-19 21:47
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms