599. Väggapplique för tre ljus, 1800-talets slut

Förgylld mässing. Med dekor av blomster, rosett och draperi. Förgyllningsslitage. (H.53)

Varunr 138908

27 Oktober 2013

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 1 200 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 200 SEK2013-10-23 15:24
1 100 SEK2013-10-10 14:49
125 SEK2013-10-21 17:10
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms