660. Hänglås i järnsmide, 1700-tal

Tre-kantig form. Med nyckel. Fungerar. Slitage, mindre bristning. (L.17)

Varunr 134692

27 Oktober 2013

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 800 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 1000 SEK

800 SEK2013-10-27 11:50
750 SEK2013-10-27 11:47
700 SEK2013-10-27 08:41
550 SEK2013-10-19 20:14
550 SEK2013-10-23 17:17
300 SEK2013-10-20 17:37
250 SEK2013-10-19 18:55
250 SEK2013-10-19 19:06
200 SEK2013-10-19 18:06
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms