664. Dosa i koppar och mässing, 1700-tal

Front med figurmotiv, baksida med text och motiv från Europa, Asien, Amerika och Afrika. Slitage. (L.16,5)

Varunr 135127

27 Oktober 2013

Utrop 1500 SEK

550 SEK2013-10-18 15:09
500 SEK2013-10-27 10:16
450 SEK2013-10-26 19:41
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms