665. Bägare i mässing, 17/1800-tal

Godronnerad fot. Ytslitage. (H.8)

Varunr 136608

27 Oktober 2013

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 500 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 200 SEK2013-09-04 11:56
1 100 SEK2013-10-27 10:16
125 SEK2013-10-19 19:21
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms