41. Sven Jonson (1902-1981)

Färglitografi, "Vesper". Signerad. Inramad. (41x29)

Varunr 150056

18 Maj 2014

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 350 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

350 SEK2014-05-18 11:00
325 SEK2014-05-17 22:06
300 SEK2014-05-16 20:49
175 SEK2014-05-16 18:03
100 SEK Startpris

2014-05-18 Stadsauktion, Söndag 18 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms