52. Kejsar Calle Sunesson

Olja på duk, "Fjällgården". Signerad. (21x26)

Varunr 149655

18 Maj 2014

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 2 300 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

2 300 SEK2014-05-18 11:52
2 200 SEK2014-05-18 11:52
1 100 SEK2014-05-17 23:00
650 SEK2014-05-17 23:11
100 SEK2014-05-16 15:43
100 SEK Startpris

2014-05-18 Stadsauktion, Söndag 18 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms