53. Figurin i porslin, Rörstrand, omkring år 1900

"Dalarnas Rättviks Härad Vinterdrägt". Handmålad. Djupstämplad. Fötter och hals med lagning. (H.17)

Varunr 149656

18 Maj 2014

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 1 900 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

1 900 SEK2014-05-18 11:39
1 800 SEK2014-05-18 11:37
1 000 SEK2014-05-18 10:58
600 SEK2014-05-17 21:02
400 SEK2014-05-16 10:44
100 SEK2014-05-15 21:17
100 SEK Startpris

2014-05-18 Stadsauktion, Söndag 18 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms