54. Lennart Sand (f.1946)

Färglitografi, räv i vinterlandskap. Singerad och numrerad. Inramad. (35x45)

Varunr 149657

18 Maj 2014

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 000 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

1 000 SEK2014-05-18 11:10
950 SEK2014-05-16 09:48
400 SEK2014-05-18 07:11
225 SEK2014-05-17 13:03
100 SEK Startpris

2014-05-18 Stadsauktion, Söndag 18 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms